Aktualności

Wyjątkowe kawy Arcaffe w Coffee Trader!
31.05.2013 - 14:02
Wyjątkowe kawy Arcaffe w Coffee Trader! Do oferty dodaliśmy produkty kolejnej włoskiej palarni kawy Arcaffè.
Wielki powrót ILLY!
28.05.2013 - 13:38
Wielki powrót ILLY! Po dłuższej przerwie kawy ze świetnej włoskiej palarnii ILLY wracają do oferty Coffee...

Newsletter

+48 669 485 005

Zobacz także:

AkcesoriaAkcesoria

Oferujemy szeroką gamę akcesoriów służących do zaparzania kawy. W naszej ofercie znajdą państwo również różnego rodzaju środki do konserwacji ekspresów.

Aeropress

Aeropress
Aeropress jest ekspres do kawy, który łączy w sobie najlepsze z klasycznego French Pressa z espresso. Niebywale proste w obsłudze, a przy tym niesłychanie praktyczne urządzenie do przygotowywania pełnego espresso o głębokim smaku.

Jest on łatwy w użyciu, ale z możliwością niekończoncych się wariantów. Jest to sposób w jaki produkuje się kawę pełną aromatycznych i wyraźnych akcentów miękich kwasowości. Idealny jeśli szukasz małego ekspresu, który na wydobyć co najlepsze z natury lub po prostu dzięki niemu cieszyć się naprawdę wielkim kubkiem kawy poza domem. A Aeropress zrobi ją najlepszą.

Jest on szalenie omawiany na kakowych forach specjalistycznych jako najciekawsze urządzenie do przygotowania kawy w ostatnich kilku latach. Stosunkowo niewielkie, wykonane z lekkiego i wytrzymałego poliwęglanu może być przewożone i używane niemal w każdych warunkach. Tym samym jest ogromnie przydatne w podróży, podczas której chcemy sami zadbać o poranna kawę. Osiągane efekty przekraczają najśmielsze oczekiwania, jeśli chodzi o znakomitość smaku.

Akcesoria baristów MOTTA

Akcesoria baristów MOTTA
Firma Metallurgica Motta została założona w 1967 roku i od zawsze specjalizuje się w produkcji najwyższej jakości artykułów gospodarstwa domowego ze stali nierdzewnej. Pełna gama produktów, która obejmuje artykuły gospodarstwa domowego, upominki oraz sprzęt dla branży gastronomicznej oraz baristów pozwoliła rozwijać firmę zarówno na terenie Włoch jak i za granicą. Wysoka dbałość o tradycję, niezawodność oraz wiele lat doświadczeń w połączeniu z nowoczesnym design i wysoką jakością produkowanych artykułów są podstawą sukcesu Metallurgica Motta.

Bialetti

Produkty firmy Bialetti to synonim nadzwyczajnego designu i wieloletniej tradycji. Ekspresy typu Moka tej firmy bez wątpienia są najczęściej wybieranymi kawiarkami na świecie.

Chemex

Chemex
Chemex Coffee Maker niesłychanie prosty - zarazem genialny wynalazek dr Petera Schlumbohma, założyciela firmy Chemex z Pittsfield (zainspirowanego funkcjonalistycznymi ideami sztuki szkoły Bauhaus).

Wykonany w całości z wysokiej jakości szkła, chemicznie obojętnego materiału, który nie absorbuje zapachów lub pozostałości chemicznych.

Wykorzystuje wszystkie zasady chemiczne prawidłowego sposobu parzenia. Nie posiada ruchomych części co gwarantuje niezawodność działania (z wyjątkiem potrzaskania lub fizycznego zniszczenia).

Filtry Chemex wykonane są z naturalnego, niezanieczyszczonego chemicznie papieru.

Chemex Coffee Maker jest również częścią ekspozycji stałej Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Nowym Jorku (Museum of Modern Art - MoMA).

Filtry do ekspresów

GAT

G.A.T. to włoska firma założona w 1986 roku przez czterech przyjaciół chcących szerzyć włoską kulturę kawy. Specjalizuje się w produkcji kawiarek i akcesoriów niezbędnych do zaparzania kawy w tradycyjny włoski sposób.

Hario

Hario
Hario to wiodąca marka akcesoriów do przygotowywania kawy i herbaty. Ich produkty stały się symbolem ruchu alternatywnego zaparzania kawy na całym świecie. Ich niczym nieograniczona kreatywność pozwala na ciągłe udoskonalanie akcesoriów oraz wprowadzanie nowości na rynek. Dzięki temu Hario jest używane zarówno przez najlepszych baristów na świecie, jak i przez domowych użytkowników.

Urnex

Aby ekspresy ciśnieniowe działały długo, mie psuły się i nie wymagały kosztownych napraw należy je należycie pielęgnować. Nasze produkty ułatwią konserwację ekspresów tak by stale cieszyły niezwykłą jakością kawy.