Aktualności

Wyjątkowe kawy Arcaffe w Coffee Trader!
31.05.2013 - 14:02
Wyjątkowe kawy Arcaffe w Coffee Trader! Do oferty dodaliśmy produkty kolejnej włoskiej palarni kawy Arcaffè.
Wielki powrót ILLY!
28.05.2013 - 13:38
Wielki powrót ILLY! Po dłuższej przerwie kawy ze świetnej włoskiej palarnii ILLY wracają do oferty Coffee...

Newsletter

+48 669 485 005

AeropressAeropress

Aeropress
Aeropress jest ekspres do kawy, który łączy w sobie najlepsze z klasycznego French Pressa z espresso. Niebywale proste w obsłudze, a przy tym niesłychanie praktyczne urządzenie do przygotowywania pełnego espresso o głębokim smaku.

Jest on łatwy w użyciu, ale z możliwością niekończoncych się wariantów. Jest to sposób w jaki produkuje się kawę pełną aromatycznych i wyraźnych akcentów miękich kwasowości. Idealny jeśli szukasz małego ekspresu, który na wydobyć co najlepsze z natury lub po prostu dzięki niemu cieszyć się naprawdę wielkim kubkiem kawy poza domem. A Aeropress zrobi ją najlepszą.

Jest on szalenie omawiany na kakowych forach specjalistycznych jako najciekawsze urządzenie do przygotowania kawy w ostatnich kilku latach. Stosunkowo niewielkie, wykonane z lekkiego i wytrzymałego poliwęglanu może być przewożone i używane niemal w każdych warunkach. Tym samym jest ogromnie przydatne w podróży, podczas której chcemy sami zadbać o poranna kawę. Osiągane efekty przekraczają najśmielsze oczekiwania, jeśli chodzi o znakomitość smaku.