Aktualności

Wyjątkowe kawy Arcaffe w Coffee Trader!
31.05.2013 - 14:02
Wyjątkowe kawy Arcaffe w Coffee Trader! Do oferty dodaliśmy produkty kolejnej włoskiej palarni kawy Arcaffè.
Wielki powrót ILLY!
28.05.2013 - 13:38
Wielki powrót ILLY! Po dłuższej przerwie kawy ze świetnej włoskiej palarnii ILLY wracają do oferty Coffee...

Newsletter

+48 669 485 005

Akcesoria HarioHario

Hario

Hario to wiodąca marka akcesoriów do przygotowywania kawy i herbaty. Ich produkty stały się symbolem ruchu alternatywnego zaparzania kawy na całym świecie. Ich niczym nieograniczona kreatywność pozwala na ciągłe udoskonalanie akcesoriów oraz wprowadzanie nowości na rynek. Dzięki temu Hario jest używane zarówno przez najlepszych baristów na świecie, jak i przez domowych użytkowników.


Huta szkła Hario powstała prawie sto lat temu w Japonii, a jej wieloletnie doświadczenie w produkcji szkła laboratoryjnego, odpornego na działanie wysokich temperatur, przekłada się na najwyższą jakość oferowanych produktów. Hario działa z poszanowaniem ekologii, korzystając jedynie z naturalnych surowców i dbając o eliminację zanieczyszczenia środowiska naturalnego.

Produkty Hario były wielokrotnie odznaczane prestiżowymi nagrodami z dziedziny designu użytkowego, m.in.: Red Dot Desin Award, iF Design Award, International Design Excellence Award, Good Design Award.

Młynek ręczny Skerton

Młynek ręczny Skerton
Hario Skerton to król młynków przenośnych.To idealny zastępca, gdy brakuje prądu. Idealny w podróży lub podczas odpoczynku w trrasie. Rozbiera się go w ciągu kilku sekund i czyści spłukąc ciepłą wodą.

Niesłychanie praktyczny, wykonany z najwyższej jakości materiałów, ręczny młynek do kawy prosto z Japonii! Wyposażony w stożkowe ceramiczne żarna oraz regulację grubości mielenia. W zestawie przykrywka, pozwalająca szczelnie zamknąć świeżo zmieloną kawę.

Idealny do zastawania razem z Aeropressem, French Pressem oraz z wszelkimi metodami typu "drip".

Czajnik Buono Kettle

Czajnik Buono Kettle
Czajnik Hario Buono Kettle jest wykonany ze stali nierdzewnej, Dodatkowo oferuje 100% dokładności w polewaniu dzięki wylewce ze smukłym designem.

Objętość całkowita czajnika jest 1,2 l i działa doskonale na wszystkich źródłach ciepła, w tym indukcyjnych.

Ceramiczny / szklany filtr kawowy V60

Ceramiczny / szklany filtr kawowy V60
W Japonii Hario nazywane jest "królem szkła" Od 1921 roku ta japońska fabryka tworzy najwyższej jakości wyroby ze szkła i ceramiki dla konsumentów na całym świecie. hario V60 przystosowany jest do współpracy z filtrami papierowymi Hario dla uzyskania najlepszej kawy przyrządzanej w niezwykle ciekawy sposób.

Rozmiar: V60-01oraz V60-02
Rodzaj: ceramiczny (biały i brązowy) oraz szklany