Aktualności

Wyjątkowe kawy Arcaffe w Coffee Trader!
31.05.2013 - 14:02
Wyjątkowe kawy Arcaffe w Coffee Trader! Do oferty dodaliśmy produkty kolejnej włoskiej palarni kawy Arcaffè.
Wielki powrót ILLY!
28.05.2013 - 13:38
Wielki powrót ILLY! Po dłuższej przerwie kawy ze świetnej włoskiej palarnii ILLY wracają do oferty Coffee...

Newsletter

+48 669 485 005

Zobacz także:

Ekspresy ciśnieniowe do kawyEkspresy i młynki

Oferujemy w sprzedaży ekspresy ciśnieniowe do kawy takich firm jak Jura, Faema, Nivona oraz WMF.
Ich nowoczesna stylistyka doskonale komponuje się z wystrojem każdej kawiarni. Odznaczają się ciekawym designem oraz przemyślaną ergonomiką. Gwarantują wysoką jakość i niezawodność pracy, a także powtarzalność doskonałego smaku i delikatnego aromatu przyrządzanych kaw.

W ofercie dostępne są modele dla różnego typu odbiorcy: do restauracji, kawiarni, biur, a nawet dla użytkowników indywidualnych.

Klientom rozpoczynającym działalność, zainteresowanym obniżeniem kosztów inwestycyjnych proponujemy wynajem oferowanych urządzeń na korzystnych warunkach.

Naszym klientom zapewniamy również autoryzowany serwis zakupionych ekspresów w przystępnych cenach. W celu zapewnienia ciągłości sprzedaży, serwis dokonywany jest na miejscu u klienta.

Nieodzownym elementem potrzebnym do ekspresów grupowych są młynki, których ofertę ciągle uaktualniamy. Dzięki temu każdy znajdzie najlepsze rozwiązanie dla siebie.

Faema

Faema
Najbardziej renomowany włoski producent ekspresów do kawy z tradycjami od 1945 roku. Faema jest liderem, który od 1961 roku nadaje kierunek rozwoju profesjonalnych ciśnieniowych ekspresów do kawy. Marka Faemy znana jest na polskim rynku od ponad 30 lat, kiedy to jako pierwsze profesjonalne ekspresy ciśnieniowe do kawy zaistniały w sieci hoteli Orbis. Aktualnie oferta ekspresów Faema zawiera prawie 40 modeli tradycyjnych i jest prawdopodobnie największą ofertą wśród wszystkich producentów profesjonalnych ekspresów na świecie. Dzięki tak szerokiej gamie maszyn, można dokonać wyboru zarówno pod względem parametrów technicznych, wielu funkcji automatycznych, jak również pod względem wyglądu, co w przypadku ekspresów Faema jest bardzo istotną cechą.
Kluczem do sukcesu każdego lokalu gastronomicznego jest jakość serwowanego espresso. W ekspresach Faema standardowo zastosowano szereg opatentowanych rozwiązań technicznych, które mają za zadanie utrzymanie stabilnych parametrów technicznych, niezbędnych do serwowania kawy najwyższej jakości. Wszystkie ekspresy Faema bez względu na model i cenę, łączy jedna cecha, zdolność do serwowania „perfect espresso” potwierdzone min. przez włoski instytut „Espresso Italiano”. Ponadto ekspresy mają ugruntowana opinię jako urządzenia trwałe i niezawodne. Dbałość oraz pielęgnowanie marki przez producenta na przestrzeni wielu lat powoduje, że każdy ekspres Faema nawet po kilku latach pracy posiada bardzo dużą wartość na rynku wtórnym.

Bunn

Firma BUNN została założona w 1957 roku i opracowała pierwszy papierowy filtr do kawy do celów komercyjnych. Dziś kontynuuje projektowanie i produkcję innowacyjnych piwowarów domowych i handlowych urządzeń kawowych. Główna siedziba znajduje się w Springfield, w Stanach Zjednoczonych.

Eureka

Piękne, stylowe i profesjonalne młynki do kawy Eureka. Produkowane we Włoszech od 1920 roku, przyciągające klientów pięknym wzornictwem i wysoką jakością.

Promac

Promac
Firma Promac została założona w 1982 roku dzięki grupie profesjonalistów z dziedziny ekspresów do kawy.

Firma bardzo szybko się rozwijała i zaznaczyła swoją obecność na arenie międzynarodowej, zdobywając zaufanie swoich klientów. Wysoka jakość zastosowanych materiałów oraz stała kontrola linii produkcyjnych sprawiają, że produkowane przez Promac użądzenia są niezwykle niezawodne i trwałe. System thermosiphonic zastosowany w ekspresach ciśnieniowych gwarantuje stałą temperaturę wody wewnątrz grupy dzięki czemu każde przygotowane espresso będzie smakowało jednakowo.

Nazwa firmy Pro(fessional) mac(hines) odzwierciedla misję firmy, której jest produkcja profesjonalnych maszyn do kawy, zaawansowanych technologicznie, a zarazem łatwych w użyciu.

Baratza

Baratza
BARATZA™ (bah-’rah-tsa) to w tłumaczeniu z języka arabskiego, miejsce gdzie ludzie spotykają się aby pić wspólnie kawę.

Mazzer

Wysoka półka wśród młynków do kawy, niepowtarzalny design i konstrukcja z materiałów najwyższej jakości- każde z tych określeń doskonale opisuje produkty firmy Mazzer. Ta powstała w latach pięćdziesiątych XX wieku marka to światowy wyznacznik trendów w swoim segmencie produktowym. Głównymi założeniami firmy są precyzja oraz niezawodność.

Jura

Jura

O firmie JURA

Dotrzymywanie kroku zmieniającym się czasom

Od 1931 roku szwajcarska firma JURA Elektroapparate AG rozwijała innowacyjne i ekskluzywne urządzenia do użytku domowego.

La Marzocco

Firma powstała w 1927 roku, została założona przez Giuseppe i Bruno Bambi. Marka La Marzocco miała swoje początki we Florencji, we Włoszech, miejscu narodzin włoskiego renesansu i domu takich geniuszy jak : Leonardo da Vinci, Michał Anioł, którzy stworzyli jedne z najbardziej znanych dzieł sztuki na świecie.

Nivona

Nivona
Atrakcyjny wygląd, ergonomiczny design i szwajcarska jakość. Łatwy w użyciu, utrzymaniu w czystości i z pełnym wyposażeniem - Espresso, Cappucino, Late Macchiato i inne rodzaje kaw tak łatwe do przygotowania. Marka NIVONA proponuje Państwu pełną gemę ekspresów, począwszy od serii 600 poprzez bardziej wysublimowane urządzenia z serii 700, aż do luksusowych modeli linii 800 - pozwól się zainspirować.

WMF

WMF
WMF jest liderem wśród ekspresów klasy „fully automatic”. WMF stanowi podstawowe wyposażenie gastronomii w Niemczech (ponad 65.000 maszyn na rynku). WMF powszechnie stosowany jest w sieciach restauracji typu fast-food, na stacjach benzynowych, restauracjach hotelowych, w kantynach pracowniczych (samoobsługa) itp. czyli wszędzie tam, gdzie pożądana jest łatwość obsługi, niezawodność oraz wysoka jakość serwowanych napojów.
Dzięki rozwiązaniom technicznym zastosowanym w ekspresach WMF (systemy auto diagnostyczne), ekspres umożliwia otrzymanie wysokiej jakości napojów w bardzo szerokim wyborze za pomocą przyciśnięcia jednego przycisku. Obsługa ekspresu nie wymaga żadnych specjalistycznych szkoleń.