Aktualności

Wyjątkowe kawy Arcaffe w Coffee Trader!
31.05.2013 - 14:02
Wyjątkowe kawy Arcaffe w Coffee Trader! Do oferty dodaliśmy produkty kolejnej włoskiej palarni kawy Arcaffè.
Wielki powrót ILLY!
28.05.2013 - 13:38
Wielki powrót ILLY! Po dłuższej przerwie kawy ze świetnej włoskiej palarnii ILLY wracają do oferty Coffee...

Newsletter

+48 669 485 005

Młynki BaratzaBaratza

Baratza

BARATZA™ (bah-’rah-tsa) to w tłumaczeniu z języka arabskiego, miejsce gdzie ludzie spotykają się aby pić wspólnie kawę.


Firma powstała w 1999 roku i oferuje najwyższej jakości młynki dla osób, którym przede wszystkim zależy na przygotowywaniu najlepszej jakości kawy. Baratza założona została przez Kyrę Kennedy i Kyle Andersona, dwójkę dynamicznych ludzi i szybko stała się rozpoznawalna jako innowacyjna firma ceniąca sobie jakość i trwałość produktów. Jako priorytet tej marki stawiane jest wsparcie społeczności zgromadzonej wkoło Specialty Coffee oraz dostarczanie na rynek innowacyjnych rozwiązań spełniających oczekiwania wymagających klientów.

Baratza Forte AP (All Purpose)

Baratza Forte AP (All Purpose)
Forte-BG to kompaktowy profesjonalny młynek dedykowany do mielenia dla metod alternatywnych gdzie wymagane jest grubsze mielenie niż w przypadku espresso. Natomiast wersja Forte-AP (wkrótce w ofercie), nadaje się do każdego rodzaju mielenia, od espresso po metody przelewowe.

Baratza Vario-W

Baratza Vario-W
Vario-W to elegancki profesjonalny młynek, z niesamowitą umiejętnością wyciągnięcia tego co najlepsze w świeżych ziarnach kawy. Wersja "W" zawiera również innowacyjną wagę, dzięki której w prosty sposób zważysz zmielone ziarna z dokładnością do 0.1g w trakcie mielenia.

Baratza Vario

Baratza Vario
Baratza Vario to przykład niemalże idealnego młynka, będącego kombinacją bardzo solidnego wykonania, nowoczesnego wyglądu i współpracy z najlepszymi baristami podczas projektowania w celu wyciągnięcia tego co najlepsze w świeżo zmielonych ziarnach kawy.

Baratza Preciso

Baratza Preciso
Niemal idealnie zaprojektowany żarnowy młynek, będzie dobrym towarzyszem eksperymentów z zaparzaniem kawy.

Baratza Encore

Baratza Encore
Encore, to model okrzyknięty przez baristów jako najlepsze rozwiązanie dla osób, które chcą zaparzać kawę w domu i potrzebują solidnego i niezawodnego młynka.

Baratza Virtuoso

Baratza Virtuoso
Wirtuoz prezentujący Ci klasyczny wygląd, wyrafinowaną technikę i przede wszystkim równomierne mielenie.