Aktualności

Wyjątkowe kawy Arcaffe w Coffee Trader!
31.05.2013 - 14:02
Wyjątkowe kawy Arcaffe w Coffee Trader! Do oferty dodaliśmy produkty kolejnej włoskiej palarni kawy Arcaffè.
Wielki powrót ILLY!
28.05.2013 - 13:38
Wielki powrót ILLY! Po dłuższej przerwie kawy ze świetnej włoskiej palarnii ILLY wracają do oferty Coffee...

Newsletter

+48 669 485 005

Ekspresy La MarzoccoLa Marzocco

Firma powstała w 1927 roku, została założona przez Giuseppe i Bruno Bambi. Marka La Marzocco miała swoje początki we Florencji, we Włoszech, miejscu narodzin włoskiego renesansu i domu takich geniuszy jak : Leonardo da Vinci, Michał Anioł, którzy stworzyli jedne z najbardziej znanych dzieł sztuki na świecie.


Design ekspresów La Marzocco został stworzony, by zdobyć światową renomę. Marka wpisuje się w to co piękne, wysokiej jakości, doskonale wykonane i zaprojektowane z wielką dbałością o szczegóły.

Nawet dzisiaj, wysoce wyspecjalizowany personel nadal nadzoruje każdy etap produkcji, każdej pojedynczej maszyny, ręcznie wykonywanej na zamówienie klienta. W ten sposób wspaniałe doświadczenie Giuseppe Bambi i profesjonalna duma żyje po ponad osiemdziesięciu latach. Dziś La Marzocco pozostaje firmą rzemieślniczą, oferującą istotne osiągnięcia i postępy w technologii sprzętu, zarówno swoim klientom jak i branży kawowej.

La Marzocco GB/5 AV 2 grupy

La Marzocco GB/5 AV 2 grupy
Klasyka i elegancja, prawdziwa włoska tradycja. "GB" to incjały żony jednego z założycieli firmy La Marzocco - Giovanny Bambi. GB/5 prezentuje klasyczny styl i szereg technologii, które zapewniają stabilność i kontrolę parametrów.

La Marzocco Strada EP 2 grupy

La Marzocco Strada EP 2 grupy
Stworzony dla i przez baristów.