Aktualności

Wyjątkowe kawy Arcaffe w Coffee Trader!
31.05.2013 - 14:02
Wyjątkowe kawy Arcaffe w Coffee Trader! Do oferty dodaliśmy produkty kolejnej włoskiej palarni kawy Arcaffè.
Wielki powrót ILLY!
28.05.2013 - 13:38
Wielki powrót ILLY! Po dłuższej przerwie kawy ze świetnej włoskiej palarnii ILLY wracają do oferty Coffee...

Newsletter

+48 669 485 005

Ekspres NivonaNivona

Nivona

Atrakcyjny wygląd, ergonomiczny design i szwajcarska jakość. Łatwy w użyciu, utrzymaniu w czystości i z pełnym wyposażeniem - Espresso, Cappucino, Late Macchiato i inne rodzaje kaw tak łatwe do przygotowania. Marka NIVONA proponuje Państwu pełną gemę ekspresów, począwszy od serii 600 poprzez bardziej wysublimowane urządzenia z serii 700, aż do luksusowych modeli linii 800 - pozwól się zainspirować.


Czy naprawdę są nam potrzebne wysokiej jakości, wyszukane urządzenia aby przygotować dobrą kawę? Odpowiedź jest oczywiście twierdząca. Im lepsza jakość oraz bardziej zaawansowana technologia, tym większa radość. Patrząc na ofertę marki NIVONA można dostrzec jak urzekające detale designu i dostosowanie do różnych potrzeb, wpływa na niepowtarzalny komfort użytkowników. Niezwykła łatwość obsługi i konserwacji! Espresso, Macchiato czy też klasyczna mała czarna, najdelikatniejsza pianka z mleka czy też mocna kawa – z marką NIVONA Twoja ulubiona kawa jest świetna i smakuje tak, jak powinna. W autoryzowanym punkcie sprzedaży znajdujesz się w dobrych rękach. Spotkasz tam najwyższą jakość oraz najlepszą obsługę. Jeśli zatem podążysz za swoim instynktem i zdecydujesz się na markę NIVONA, Twoja kawa już zawsze będzie doskonała.

CafeRomatica 855

CafeRomatica 855
ZŁOTO W SREBRNEJ OPRAWIE

Firma NIVONA jest dumna z posiadania wiedzy na temat
upodobań miłośników kawy. Dlatego, podążając za tym nurtem,
rozpoczęliśmy produkcję najnowszych modeli w kolorze
srebrnym. Z zewnątrz, ekspres NIVONA 855 jest elegancki
i atrakcyjny – niczym ozdobny klejnot każdej kuchni. Wewnątrz
– czysto praktyczny. Szwajcarska jakość oraz niemiecka
precyzja zawarte zostały w smukłej, estetycznej formie.
Ma on jednak jeszcze więcej do zaoferowania: duży wyświetlacz
tekstowo-graficzny, funkcję OneTouch cappuccino,
możliwość spieniania mleka do dwóch filiżanek równocześnie,
inteligentną funkcję energooszczędzania, a także specjalny
program czyszczenia spieniacza do mleka!

CafeRomatica 845

CafeRomatica 845
ELEGANCJA W GRAFITOWYM KOLORZE

PODWÓJNA PRZYJEMNOŚĆ
Funkcja OneTouch Spumatore pozwala na przygotowanie wyjątkowo kremowego cappuccino oraz przepysznego latte macchiato, zaledwie za pomocą jednego przycisku. Dzięki Spumatore Duo, można przygotować dwie kawy równocześnie. Funkcja podświetlania filiżanek w trakcie pracy ekspresu, stwarza przyjemny, elegancki klimat. Co więcej, moc aromatu oraz ilość kawy, mleka i pianki można dowolnie regulować, w zależności od własnych upodobań.

ZROZUMIAŁE KOMUNIKATY
Przemyślany design, duży, łatwy do odczytania cyfrowy wyświetlacz i nowe czytelne symbole, sprawiają, iż przyrządzanie kawy staje się łatwe i przyjemne. Czy to zaparzenie kawy, czy też uruchomienie programu czyszczenia – obsługa tego praktycznego urządzenia jest niezwykle prosta.

ZAWSZE ŚWIEŻY
Łatwo, wygodnie i niezawodnie. Automatyczna funkcja płukania wodą i parą sprawia, że OneTouch Spumatore Duo jest higienicznie czysty i gotowy do użycia. Dzięki temu spienione mleko jest zawsze świeże i pyszne!

CafeRomatica 831

CafeRomatica 831
CZYSTE SREBRO W CODZIENNYM UŻYCIU

Rodzinne srebra rodowe wyjmujemy wyłącznie na specjalne okazje. Teraz dzięki ekspresowi NIVONA, możemy mieć srebro do codziennego użytku. To CafeRomatica 831 – czyste srebro w Twojej kuchni. Ten ekspres zachwyci wszystkich miłośników kawy. Jest niezwykle łatwy w obsłudze i przygotuje wszystko czego zapragniesz zaledwie za pomocą jednego przycisku – zarówno aromatyczne espresso jak i różnego rodzaju kawy z mlekiem i pianką. Utrzymanie tego niezwykłego błysku ekspresu jest niezwykle proste. Wystarczy nacisnąć jeden przycisk, a spieniacz do mleka zostanie automatycznie wyczyszczony. Utrzymanie w czystości jednostki zaparzania również nie stanowi problemu. Ekspresy do kawy z linii 800 są proste w obsłudze i wygodne pod względem utrzymania higieny. Zatem jeśli chcesz zainwestować w srebro, zainwestuj w model 831!

CafeRomatica 830

CafeRomatica 830
CZARNA STRONA UWODZENIA

· Szlachetny wyglad: czarny ze srebrnymi dodatkami
· Funkcja oszczedzania pradu – tryb ECO
· Dodatkowo wyciszony, wysokiej jakosci młynek stozkowy
· Płynna regulacja stopnia mielenia kawy
· Spienianie mleka przy uzyciu jednego przycisku: OneTouch „Spumatore”
· Wyjmowana jednostka zaparzania do higienicznego czyszczenia

CafeRomatica 777

CafeRomatica 777
SPOSÓB NA PEŁNIĘ SZCZĘŚCIA.

PRZYJEMNOŚĆ PO NACIŚNIĘCIU JEDNEGO PRZYCISKU

Funkcja „OneTouch Spumatore” pozwala przygotować wyjątkowo kremowe Cappuccino oraz doskonałe Latte Macchiato, zaś podświetlenie filiżanek sprawia że przygotowywana kawa wygląda elegancko i kusząco. Aromat, proporcje i rozmiar napoju można ustawić zgodnie z indywidualnymi upodobaniami.

CZYSTE JAK ŁZA
Bardzo praktyczny, bardzo łatwy, niezawodny. „OneTouch Spumatore” z funkcją samoczyszczenia – automatyczne płukanie wodą i parą zapewnia czystość, higienę i doskonałe funkcjonowanie.

PRECYZYJNE DETALE
Wylot kawy z regulowaną wysokością jest doskonale dopasowany zarówno do małych i dużych filiżanek, w tym do szklanek latte macchiato. Jest to dobry przykład potwierdzający perfekcję, która tkwi w szczegółach.

STREFA CISZY
Dzięki zastosowanej w modelu NIVONA 777 specjalnej funkcji tłumienia hałasu młynka stożkowego, urządzenie pracuje wyjątkowo cicho.

CafeRomatica 767

CafeRomatica 767
CODZIENNA DAWKA LUKSUSU

PRZYJEMNOŚĆ ZA DOTKNIĘCIEM JEDNEGO PRZYCISKU

Funkcja OneTouch Spumatore pozwala na przygotowanie wyjątkowo kremowego cappuccino oraz przepysznego latte macchiato zaledwie za pomocą jednego przycisku. Funkcja podświetlania filiżanek w trakcie pracy ekspresu stwarza przyjemny, elegancki klimat. Co więcej, moc aromatu oraz ilość kawy, mleka i pianki można dowolnie regulować, w zależności od własnych upodobań.

ZROZUMIAŁE KOMUNIKATY
Przemyślany design oraz duży i łatwy do odczytania cyfrowy wyświetlacz sprawiają, że przyrządzenie kawy staje się łatwe i przyjemne. Uruchamiając program konserwacji czy parzenie kawy, obsługa tego praktycznego i stylowego urządzenia jest niezwykle prosta.

ZAWSZE ŚWIEŻY
Łatwo, wygodnie i niezawodnie. Automatyczna funkcja płukania wodą i parą sprawia, że OneTouch Spumatore jest higienicznie czysty i gotowy do użycia. Dzięki temu spienione mleko jest zawsze świeże i pyszne!

CafeRomatica 757

CafeRomatica 757
EKSPRES KTÓRY USZCZĘŚLIWIA

PRZYJEMNOŚĆ ZA DOTKNIĘCIEM JEDNEGO PRZYCISKU

Funkcja OneTouch Spumatore pozwala na przygotowanie wyjątkowo kremowego cappuccino oraz przepysznego latte macchiato zaledwie za pomocą jednego przycisku. Co więcej, moc aromatu oraz ilość kawy, mleka i pianki można dowolnie regulować, w zależności od własnych upodobań.

ZROZUMIAŁE KOMUNIKATY
Przemyślany design oraz duży i łatwy do odczytania cyfrowy wyświetlacz sprawiają, iż przyrządzanie kawy staje się łatwe i przyjemne. Uruchamiając program konserwacji czy parzenie kawy, obsługa tego praktycznego i stylowego urządzenia jest niezwykle prosta.

ZAWSZE ŚWIEŻY
Łatwo, wygodnie i niezawodnie. Automatyczna funkcja płukania wodą i parą sprawia, że OneTouch Spumatore jest higienicznie czysty i gotowy do użycia. Dzięki temu spienione mleko jest zawsze świeże i pyszne!