Aktualności

Wyjątkowe kawy Arcaffe w Coffee Trader!
31.05.2013 - 14:02
Wyjątkowe kawy Arcaffe w Coffee Trader! Do oferty dodaliśmy produkty kolejnej włoskiej palarni kawy Arcaffè.
Wielki powrót ILLY!
28.05.2013 - 13:38
Wielki powrót ILLY! Po dłuższej przerwie kawy ze świetnej włoskiej palarnii ILLY wracają do oferty Coffee...

Newsletter

+48 669 485 005

Ekspres WMFWMF

WMF

WMF jest liderem wśród ekspresów klasy „fully automatic”. WMF stanowi podstawowe wyposażenie gastronomii w Niemczech (ponad 65.000 maszyn na rynku). WMF powszechnie stosowany jest w sieciach restauracji typu fast-food, na stacjach benzynowych, restauracjach hotelowych, w kantynach pracowniczych (samoobsługa) itp. czyli wszędzie tam, gdzie pożądana jest łatwość obsługi, niezawodność oraz wysoka jakość serwowanych napojów.
Dzięki rozwiązaniom technicznym zastosowanym w ekspresach WMF (systemy auto diagnostyczne), ekspres umożliwia otrzymanie wysokiej jakości napojów w bardzo szerokim wyborze za pomocą przyciśnięcia jednego przycisku. Obsługa ekspresu nie wymaga żadnych specjalistycznych szkoleń.


Cała oferta ekspresów WMF to kilkadziesiąt modeli ekspresów ciśnienieniowych, przelewowych (wydajność 1000 kaw/godz – Programat GV), automatów do czekolady, zimnego oraz gorącego mleka, automatyczne podajniki cukru, wózki kateringowe, termosy itp. Najnowszy model ekspresu WMF - „Prestolino” to idealna propozycja na polski rynek gastronomiczny. Aktualnie najbardziej popularnym ekspresem WMF jest ekspres PRESTO (nr. 1 na świecie, prawie 11.000 sztuk w ciągu 3 lat).
Wybrane modele WMF mogą być objęte 36 miesięcznym okresem gwarancji (umowa serwisowa).
Wszystkie modele serii Prestolino!, Presto!, Bistro! czy Cafemat (kawa filtrowana) są urządzeniami kompatybilnymi co oznacza, że istnieje możliwość doposażenia istniejących urządzeń kolejnymi urządzeniami z bardzo szerokiej oferty akcesoriów. Do każdego modelu można dopasować w zależności od potrzeb 5 róznych lodówek do mleka.

Bistro!

Bistro!
WMF Bistro to najbardziej popularna linia automatycznych ekspresów do kawy espresso. BISTRO w wersji ECF jest pierwszym ekspresem na rynku, który jest w stanie serwować kawę Espresso, Cappuccino oraz Filter Coffee z kawy ziarnistej. Takie unikalne możliwości w połączeniu z oprogramowaniem ekspresu zawierającym standardowo prawie 20 receptur napojów kawowych, pozwala na zaspokojenie nawet najbardziej wybrednych oczekiwań związanych z różną kulturą picia kawy w każdym zakątku świata.

2000 S

2000 S
Nowy WMF 2000 S jest w pełni automatycznym ekspresem podającym kawę najwyższej jakości oraz serwującym szeroki zakres napojów na bazie kawy, mleka i czekolady.

Presto!

Presto!
WMF Presto, to najbardziej kompaktowy ekspres automatyczny na rynku w klasie „super automatic”. Niewielkie gabaryty, a ogromne możliwości. Presto to połączenie atrakcyjnego i nowoczesnego wyglądu z wyjątkowo łatwą obsługą.

Rekomendowana wydajność do 150 porcji dziennie.

Prestolino!

Prestolino!
WMF prestolino! to w pełni automatyczny ekspres dedykowany do miejsc, w których wydawane są niewielkie bądź średnie ilości napojów , a najważniejsza jest ich doskonała jakość.

Rekomendowana wydajność do 100 kaw dziennie.