Aktualności

Wyjątkowe kawy Arcaffe w Coffee Trader!
31.05.2013 - 14:02
Wyjątkowe kawy Arcaffe w Coffee Trader! Do oferty dodaliśmy produkty kolejnej włoskiej palarni kawy Arcaffè.
Wielki powrót ILLY!
28.05.2013 - 13:38
Wielki powrót ILLY! Po dłuższej przerwie kawy ze świetnej włoskiej palarnii ILLY wracają do oferty Coffee...

Newsletter

+48 669 485 005

Zobacz także:

Nasze herbatyHerbaty

W naszej ofercie znajdują się herbaty, które ze względu na wysoką jakość, różnorodne kombinacje smakowe i nowoczesny design opakowań, trafią w gusta każdego miłośnika gorących naparów.

Znajdziecie tu zarówno herbaty sypane, jak i w piramidkach; mniej i bardziej tradycyjne, z najróżniejszych zakątków świata.

teapigs

teapigs
teapigs to firma założona przez dwójkę miłośników herbaty i dobrego smaku, Nick i Louise pierwsze kroki w świecie herbaty stawiali w 2006 roku. Poznali się przy okazji pracy w jednej z większych korporacji produkującej herbaty. Dzięki pracy w takich warunkach mieli okazję przekonać się i doświadczyć jak wielki jest świat herbaty i jak dużo rodzajów herbat
W miarę jak nabierali doświadczenia pojawił się w ich głowach pomysł, aby rozpocząć własną działalność, produkcję herbat, których jakość będzie bezkompromisowa, a liście i owoce z których będą sie składać zawsze będą najlepsze.

Herbata teapigs zawsze składa się najlepszych, calych liści, bez sztucznych dodatków i polepszaczy smaku. teapigs=prawdziwa herbata!

Johan & Nyström

Johan & Nyström
Oczywiście, świat byłby uboższy miejscem bez herbaty! Tak pełny osobowości i charakteru, i tak wiele dający zdrowych właściwości napar zaprasza zawsze na chwile cichej kontemplacji i wspólne chwile z przyjaciółmi. A dlaczego jest tak, że ten fantastyczny napój jest zawsze obecny?

Herbata jest zdrowa, energetyzująca i posiada złożony smak. Powiedzieć, że to wyjątkowa herbata na każdą okazję, na pewno jest za mało. Odkąd założyliśmy Johan & Nystrom w listopadzie 2004 roku, zaczeliśmy myśleć o herbacie. Uwielbiamy ten złożony napój we wszystkich jego odmianach, kształtach i smakach. Czy jest to herbata ekskluzywnego pochodzenia, aromatyzowana herbata lub rooibos, to zawsze staramy się zaoferować tak szeroki asortyment, jak to możliwe. Nasze słowa kluczowe to rozkosz, ekologia, sprawiedliwość i smak. Mamy nadzieję, że będziecie dzielić tę wizję z nami.


HERBATY Z CAŁEGO ŚWIATA
Pracujemy z herbatami z różnych miejsc na świecie. Przywiązujemy wielką wagę do herbaty wysokiej jakości i przyjaznej dla środowiska produkcji. Kochamy herbatę - i mamy nadzieję, że Wy też.

W razie zainteresowania ofertą herbat Johan & Nyström zapraszamy do kontaktu:

E-mail: biuro@coffeetrader.pl
Tel. : 669 485 005