Aktualności

Wyjątkowe kawy Arcaffe w Coffee Trader!
31.05.2013 - 14:02
Wyjątkowe kawy Arcaffe w Coffee Trader! Do oferty dodaliśmy produkty kolejnej włoskiej palarni kawy Arcaffè.
Wielki powrót ILLY!
28.05.2013 - 13:38
Wielki powrót ILLY! Po dłuższej przerwie kawy ze świetnej włoskiej palarnii ILLY wracają do oferty Coffee...

Newsletter

+48 669 485 005

Kawa LucaffeLucaffe

Palarnia Torrefazione Gian Luca Venturelli została założona w 1996 roku i jest jedną z najmłodszych palarni kawy we Włoszech. Dzięki pasji i przedsiębiorczości właściciela, firma szybko się rozwinęła i rozszerzyła swój asortyment.


Obecnie siedziba znajduje się w Carpenedolo, w pobliżu Brescii. Palarnia ta jest znana i ceniona już w ponad 45 krajach, a wszystko to dzięki marce Lucaffe.

Szczególną wagę przywiązano do stworzenia atrakcyjnego i funkcjonalnego opakowania. Szeroka gama odpowiednio zaprojektowanych akcesoriów wzmacnia obraz włoskich produktów.

Mały człowiek z logo Lucaffe gości na opakowaniach szerokiego wachlarza mieszanek; jest on symbolem i synonimem jakości tej marki.

Lucaffe Espresso Bar - 1 kg

Lucaffe Espresso Bar - 1 kg
Wieczny i niepowtarzalny smak włoskiej kawy Lucaffe. Typowe włoskie espresso, charakteryzujące się doskonałą równowagą różnorodnych ziaren, z najlepszych plantacji Ameryki Łacińskiej i Afryki.

Lucaffe Classic - 1 kg

Lucaffe Classic - 1 kg
Klasyczne włoskie espresso Lucaffe polecane osobom, które kochają espresso o słodkim i łagodnym smaku.To mieszanka doskonałych ziaren Arabiki 80%, z niewielkim dodatkiem najwyższej jakości ziaren Robusty 20%.

Lucaffe Mamma Lucia - 1 kg

Lucaffe Mamma Lucia - 1 kg
To mieszanka wysokiej jakości ziaren Arabiki 40% i dokładnie wyselekcjonowanych ziaren Robusty 60%.